Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 6. června 2023 Norbert

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Když Američané jsou někde na blízkém východě, je to špatně. Když odtamtud odejdou, je to špatně. Když ČT o tom informuje, je to tendenční a je to špatně. Když o tom neinformuje, je to špatně.

2 2
možnosti

Jenže oni neodešli, pouze se přesunuli na jejich další nelegální základny o něco níže. V jedné věci máte ale pravdu, jejich přítomnost jako taková je opravdu špatně, nikdo je tam totiž nezval.

1 0
možnosti

...... tak si tak čekám až SOHR z Londýna objektivně sdělí ty ztráty na životech,- kolik civilistů - chlapů, bab, kolik děcek zařvalo,- kdože to použil ten votravnej plyn, kolik bylo vybombardovanejch nemocnic, škol a školek,- a kde všade zasahujou ty bílý přilby ?! ..... zkrátka, abychom sa v tem zmatku trochaj vyznali a zvolili tu správnou stranu kerý budem fandit, do jakých vlajek sa zahalíme, proti kemu budem protestovat a naopak,- kemu budeme spílat, kdo bude náš úhlavní nepřítel a keho umoříme sankcema;-D!,- ......... žumpa s "elitama" z teho reálu naráz oněměla,- enem MY, staří, nevzdělaní, zaprdění venkovani v tem máme, víc jak sedm járů, naprosto jasno!

3 0
možnosti

Tak na toho prozápadního hadrníka z Coventry bych, co se týče nějaké objektivity, fakt nespoléhal.

1 0
možnosti
Foto

Francie, Německo, Česko či Evropská komise útoky odsoudily. Američtí senátoři projednávají uvalení sankcí na Turecko. Tolik z medií, političtí komentátoři. ;-D;-D;-D

4 1
možnosti

To je ale zoufale málo, takto ve 30 letech jednal západ s Hitlerem. Od Evropy nic jiného než plané kecy nečekám, ale USA snad změní názor a Turky odkáží do patřičných mezí. Vždyť Turecko USA neustále zrazuje, stále více se sbližuje s Ruskem, což může úplně změnit poměr sil v oblasti. Kdyby Izrael neměl tak skvělou armádu s podporou USA, stal by se obětí turecké agrese již dávno. Turky okamžitě vyhodit z NATO, není rok 1952, kdy k tomu byly důvody. A tvrdým vojenským zásahem vrátit jejich hranice před rok 1200.

1 0
možnosti
Foto

Ostudou pro nás je, že Erdoganovu plánu na anexi severní Sýrie požehnal náš pán premiér. My jsme tedy Kurdy také zradili.

1 4
možnosti

U Babiše bych viděl jiný problém. Z toho co jsem měl možnost od něj slyšet po setkání s Erdoganem, totiž bylo patrné že o tom regionu nemá ani páru.

1 0
možnosti
Foto

Víte co je důvodem útoku Tuurecka ??? Nevíte. Pindáte jenom, to co přinesou media. Vám jde jenom si kopnout do NATO A USA a přitom díky USA a NATO si dnes tady můžete vylejt svoji žluč. Raději byste byl ve Varšavské smlouvě ovládané Ruskem.

5 9
možnosti
Foto

Pane Kindle, vy jste se opět nějak rozohnil.;-D Vy pindáte na základě vaší osobní přítomnosti v regionu? Když jste takový věštec a víte, co chci já, proč neradíte celému národu? Nejsem to já, kdo se ve svých zasvěcených blozích o historii odvolává na jednu knihu za druhou - viz vaše blogy - takže tolik o opisování. Víte, pane Kindle, kdyby naše "nezávislá" média psala jak já, tak můj blog vůbec nevznikl. Takže těžko pindám o tom, co přinesou média. Ale u vás jsou taková nesmyslná tvrzení na denním pořádku.

Víte, pane Kindle, máte už v hlavince opravdu pěkný maglajz. Moravu opravdu, ale opravdu neosvobodili Američané. A věřte nevěřte, neosvobodili ani Prahu. A co má s částečnou svobodou slova v ČR společného NATO, tak to bych si od vás opravdu nechal vysvětlit. Taky byli na Národní třídě?;-D

1 2
možnosti

Bohužel od nás lze v rámci NATO patolízalství očekávat něco podobného jako u Afrínu. Mlčení a dělání že to nevidíme. Co kdybychom si to náhodou u našich hrdinných spojenců rozházeli že. Rv

6 3
možnosti

ještě , že máme takové hrdinné tlačenky:-)

3 3
možnosti

Absolutní souhlas. Máme nejvyšší čas narovnat záda, jinak si na patolízalství definitivně zvykneme. Že USA chce vycouvat ze všech zámořských misí, zejména těch, kde není na úspěch žádná šance a kde se zbytečně montovali do cizích věcí, je vcelku sympatické. Ale zradit statečné Kurdy a předhodit je Turkům, je politováníhodné. Škoda, že se Trump k tomuto propůjčil. Navíc je to posílení turecké dominance ve světě, už teď na nás dělají dlouhý nos a těší se na světovládu. A my pitomci jim uhýbáme z cesty. Škoda, přeškoda.

5 0
možnosti

USA zařadily svého spojence z bojů s IS. Doufám, že svůj postoj ještě změní a tureckou agresi zastaví. Jinak by to připomínalo Mnichov, nebo spíše zradu jižního Vietnamu v roce 1975.

Turecká agrese je 100x horší, než Ruská vůči Ukrajině. V případě pokračování bych odpálil na Turecko preventivně několik jaderných hlavic. To myslím vážně a nebudu tajit, že tento stát nesnáším. Dnes si pustím super film Půlnoční expres, kde je krásně vidět, co jsou Turci za úchylne parchanty.

2 0
možnosti

Panu Dolanskému nejde o žádnou spravedlnost, ale o kopnutí si do nenáviděného Západu. Kdyby Turci zaútočili na Kurdy po dohodě s Putinem, bude vše v pořádku.

6 12
možnosti

A vy snad nekopete do opačné strany? Opravdu jste vtipný. ;-D

5 2
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS