Za zničení Babiše zaprodají strany i voliče

24. 07. 2019 5:33:38
Vítězí v každých volbách! Čím více špíny na něj hází, čím větší fronty udavačů stojí v Bruselu s materiálem Babiš (skoro jako estébáčtí donašeči, že?!), tím více šílí nad takřka neměnnými preferencemi.

Nepomáhají konstrukty novinářských zaprodanců. Andrej Babiš si stojí v negativní kampani českého mainstreamu, který už dávno nemá nic společného s poctivou novinařinou, možná ještě výše než Rusko. Poněvadž jestli je naprosto běžné, že se někde v česky psaném tisku, rozhlasu a televizi objeví alespoň jedna negativní zpráva denně o Rusku, o Babišovi budou zaručeně dvě. A přesto stále vítězí!

Takzvaný (ne)demokratický blok se opět vrací k myšlence společné kandidátky. Samozřejmě vše kryjí pod revoluční hesla, jak dopřát konečně národu úspěšnou budoucnost bez ďábla Babiše a jeho suity horší než komunismus nebo venezuelský Maduro.

Pidistrany visící nad propastí nevolitelnosti jásají, protože by byly zachráněny a ještě by si odřízly kus z Babiše. Kalousek vytrubuje, že už do žádné vlády nevstoupí, aby otupil stále větší nevraživost voličů vůči své osobě. Jen, aby se volič po vhození hlasu velmi nedivil. Tato země bude letos slavit 30 let od posledního mohutného převlékání kabátů. Stejně, jako to dělaly tisíce při každé změně režimu. Místo hajlování soudruh a poté zase pan podnikatel. Jak nám to opakovaně v historii předvádějí umělci, stojící dnes opět na náměstích.

Tady vůbec nejde o osvobození českého národa zpod knuty miliardáře. Je to obyčejný boj o moc a o koryta, která jsou jim už tak dlouho odpírána. Na základě spekulací malých goebbelsů v tisku, rozhlase a televizi vyvolali neustále prohrávající politici ještě větší zášť u nespokojenců a dostali je na náměstí. Davy bouřily, když podivní intelektuálové z herecké branže chytili do pazourů příležitost, aby si na forbíně udělali sice pochybnou, ale levnou reklamu. A všem pod pódiem bylo úplně šumafuk, že ryčí nadšením, když v soutěži ubohosti velikáni divadelních prken používali ještě horší slovník, než kritizují u hlavy státu, na adresu ďábelské trojice Miloše Zemana, Andreje Babiše a snad přesnou kopii justice 50. let Marii Benešovou. Zákon ulice. Stejné hulvátství, jedno oslavováno, druhé zatracováno. Logika a rozum zůstaly doma. Přesně takto uspěl Hitler. Ano, koncentráky politici opomíjí a ze strašení komunismem mají už 30 let mantru a pořád jim to někdo žere. Zatímco Němci si z nás udělali montovnu a novou gubernii. Jednou Němci, pak Sověti, pak znovu Němci... Pro toto nejde na náměstí ani noha. Na národní hrdost si budeme muset počkat až do mistrovství světa v hokeji.

Že od radosti tančí chorovod TOP 09, STAN, KDU-ČSL a možná by se připojila i sebevražedná ČSSD, je pochopitelné. Všem hrozí řízený odchod z budovy ve Sněmovní ulici, což by byla pro některé asi ta nejhorší prohra v životě. A jak by bylo potřeba vyčistit ten Augiášův chlév! Ale že se samozvaným vůdcem myšlenky stane Petr Fiala, který se po volbách dmul samolibou pýchou, jak zachránil ODS, je na pováženou pro voliče této strany. Preference strany stouply, aby je vzápětí obětoval za takovou malost, jako je zničení jediné osoby. To je volební program jako hrom!!!

Každá z těchto stran dává najevo, ať už do mikrofonů tvrdí cokoliv, že jim nezáleží na voličích, že jim nezáleží na stranickém programu, že chtějí jediné – zničit Babiše. Přitom je více než jasné, že i kdyby tato parta víceméně zkrachovalých politiků zvítězila, nevydrží bez hádek ani měsíc. Okamžitě po volbách by se z velkých babišobijců staly krvelačné šelmy v bitvě o koryta a moc. A co voliči jednotlivých stran? Co odeesák, který nesnáší flanďáky? Co zbožný křesťan, který by měl vhodit alespoň kousek svého hlasu Jidáši Kalouskovi? Nezrazují náhodou tyto strany svoje programy a především voliče pro nenávist k jediné osobě?

Autor: Radomír Dolanský | středa 24.7.2019 5:33 | karma článku: 40.41 | přečteno: 1263x

Další články blogera

Radomír Dolanský

Komunističtí dezinformátoři byli amatéři proti dnešním novinářům a politikům

Demokracie se v této republice brání na každém rohu, popřípadě náměstí. Každý se stal expertem na výklad tohoto nedokonalého, ale prozatím nejfunkčnějšího výmyslu lidstva. Ne nadlouho – orwellovská diktatura ožívá v Bruselu.

10.7.2019 v 10:32 | Karma článku: 41.90 | Přečteno: 1552 | Diskuse

Radomír Dolanský

Žluté vesty – protesty v EU budou gradovat

Nejen Marie Le Pen varovala, že Emanuel Macron je pro Francii špatná volba. Nyní to zjišťuje celá země. Pozdě. Podobné protesty zaplaví časem celou Unii, poněvadž neosocialistický způsob hospodaření potřebuje peníze.

9.12.2018 v 11:38 | Karma článku: 41.29 | Přečteno: 1742 | Diskuse

Radomír Dolanský

Andrej Babiš jako trenažér pro udavače

Opozice musí již nadobro ztrácet nervy. Tolik udání, pomluv, výmyslů a snad i nějaký kus pravdy naplival kdekdo na premiéra a – nic. Jenom plky ve Sněmovně, divadlo na ulici, ale ANO zatím vítězí. Udavači prostě u voličů nefrčí.

4.12.2018 v 18:25 | Karma článku: 44.88 | Přečteno: 3935 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Demokratická republika

Úvaha nad současnou situací v naší republice. Pravda a morálka jsou pro soudce cizí slova. Spravedlnosti se občan dovolá jen stěží. Návrh k návratu právního státu.

18.8.2019 v 10:41 | Karma článku: 7.62 | Přečteno: 154 | Diskuse

Jan Hink

Nezoufejte, situace ve vlastech českých není tak špatná

Opravdu mediální masáž ovlivnila čecháčky natolik, aby si mysleli, že do školy už není třeba chodit, že vystačíme s moudrostí, kterou školí Greta akademiky a světové vůdce? Koloběhu uhlíku poručíme stejně, jako větru a dešti.

18.8.2019 v 10:17 | Karma článku: 27.36 | Přečteno: 396 | Diskuse

Vladimír Zeman

Ústavu nechte na pokoji, pane Hamáčku.

Burácivá epizoda letošního léta jest hodná bulváru, nikoliv solidního uvažování vládního spojence. A senátní žaloba na prezidenta, no to už je úplný vrchol arogance.

18.8.2019 v 10:11 | Karma článku: 31.90 | Přečteno: 598 | Diskuse

Tomáš Flaška

Nucený správce České republiky

Současný stav vládnutí nelze nazvat jinak, než že šéfovi firmy zvané Česká republika, jak to její premiér Andrej Babiš s oblibou nazývá, už velí nechtěný nucený správce Miloš Zeman.

18.8.2019 v 6:35 | Karma článku: 33.21 | Přečteno: 1554 | Diskuse

Martin Mařák

Zemanova hůlka ukázala na Babiše

Při té příležitosti se mně tak nějak samovolně vybavila dnes již slavná historická scéna se Zemanovou hůlkou na bývalého premiéra Sobotku namířenou.

17.8.2019 v 17:51 | Karma článku: 14.40 | Přečteno: 622 | Diskuse
Počet článků 379 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2862
Rýpavý humorista, pesimistický optimista, autor knih Z valašských putýk a Metúdovy vojenské lapályje - Z valašských putýk 2.

Najdete na iDNES.cz